Frustrovaný Verstappen o nedostatku paliva: Toto by sa nemalo stať | Magazín F1 - F1online.sk

Max Verstappen bol v Singapure na najlepšej ceste získať pole position. Uprostred jeho posledného kola sa zdalo, že totálne deklasuje konkurenciu. Odrazu ho však tímoví generáli z tohto boja stiahli, a to na Verstappenovu obrovskú rozčarovanosť. Dôvodom bol nedostatok paliva, čo ho napálilo ešte viac.


Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://f1online.sk/clanky/77678/frustrovany-verstappen-o-nedostatku-paliva-toto-by-sa-nemalo-stat

Celou sezónu všechny drtí, titul je jistý a jedna chyba ho rozhodí.

2 Likes

Pokud přežije start, tak SC asi bude ,což mu pomůže mazat náskok. A když vyhraje tak bude o to víc oslavovaný.

Podla mna je to vo vysledku jedno, v Singapure sa sice tazko predbieha, no v poslednych par pretekoch by Verstappen vyhral aj pri starte z Cerveneho namestia, takze som optimisticky.

No myslim si, ze aj vo Ferrari by potrebovali jazdca, ktory by ich takto diplomaticky skritizoval po ich chybach, trochu by ich dostalo do laty.

1 Like

Bože, čo plače, no tak nebude oslavovať titul v Singapore, ale až o týždeň v Japonsku. Aj tak si to želal Helmut…

Všetci sa z toho snažia robiť drámu, ale túto najnudnejšiu sezónu za posledné roky už nič nezachráni, mať istého majstra 5-6 pretekov pred koncom sezóny… hmm, po tom FIA a Liberty isto túžia…

Po štarte získa 2 pozície, Ferrari si skomplikuje stratégiu, jediná hrozba môže byť jedine Pérez a Hamilton. Pri prvom tipujem, že odíde tempom a Hamilton je jedna veľká otázka.

2 Likes

Aha, no tak si spomeň na 2019 a 2020, kedy sa tam oslavovali tituly. A koľké v poradí to boli pre istého jazdca?

Tak otrasná závisť, akú je cítiť z každého príspevku Ferrari a Merc fans, to už je k plaču. Karma je zdarma a Ferrari si objektívne nezaslúži nič iné ako to, čo sa mu práve deje. Jazdci robia chyby, tím ešte väčšie, a každý sa im smeje…

Nejnudnejsi sezonu ? Asi kazdy koukame na jiny sport . Ver ukazuje ,ze je to zavodnik a kazdy zavod je pro nej vyzva a chce byt nejlepsi . Tak se mi to libi a tak to ma byt .
Nebo preferujes sezony kdy nekolik let rozhodovalo kdy BOT ztrati teoretickou moznost ziskat titul ?Uprednostnujes kdy nejlepsi zavodnik ma rikat : me je fuk tento zavod … vyhraju pristi ? To se ti libi ?
…no , mozna proto sedis ty u pocitace a pises haty a on zavodi a vyhrava :grin:

To je len komédia,Ten starý klaun ,Marko, sa dohodol s Hondou, že titul sa bude sláviť v Japonsku o týždeň,tak eliminujú a obetujú Verstapena, uvidíte, že nevyhrá ani preteky,

Ano … tak to ma byt . Co by rekl takovy Lauda nebo stary Schumi ? Je mi to fuk ? Pockam na pristi zavod ? … asi ne :wink:

Ano , presne… Marko vlastni kristalovou kouly , presne vedel , ze Ver vyhraje , ze Lec nedojede … a tak se rozhodl naschval sabotovat vlastni tym .
TOhle nevymyslis … kam na to chodis, co kouris ? - chci to taky !! … :grin:

Na twitteru jsem četl, že nešel nebo odešel z debriefingu a vypařil se z celýho paddocku.
Jestli to je pravda nevím.

Jestli jo, tak je to adekvátní reakce? Spíš ne.

Werstapen, zajtra nesmie vyhrať,taka je logika ,Helmuta Marka, smelo tipujte že Werstapen nedokončí preteky,alebo skonči za 8 - miestom,

Důsledek šetření no :man_shrugging:

Vedľa, jak tá jedľa… a ten pod tebou detto…
Mne je jedno či získa titul Max teraz, alebo zajtra, kde dávam hejt na Maxa??
Mne lezie hore krkom tá dráma, ktorú tu niekto stále vytvára okolo “majstrovského boja”, ktorý neexistuje… Red Bull má asi od Francúzska najlepší monopost. A je preto jedno, či Max vyhrá kvalifikáciu, alebo skončí ôsmy. Aj tak vyhrá preteky, všetky posledné sú toho dôkazom…
Tak ešte raz, po lopate, Maxovi titul nezávidím, len mi lezie na nervy, ako tu každý (hlavne média) robia drámu z toho, že Red Bull zvoral kvalifikáciu…

3 Likes

Od dnes začína Leclercov hunt šampionátu. Binotto to prepočítal a stačí aby Max vždy odstúpil a pôjde to xd.

Kazdy robi chyby, v poslednom case mal RB stastie a vsetko mu vychadzalo.

2 Likes

Je jasné, že Red Bull vyhrá titul,to viem,len teraz machruje,a chce dať pocítiť nadvládu na ostatnými,ako vie režírovať,keby nemali Withmarsha,tak by boli v hodzici - pre cudzincov-- v prdeli,

Chudák Max. Titul je v riti. :laughing:

1 Like

Hamilton to predsa vyhrá, aby neporušil sériu víťazstiev v každej sezóne. :man_shrugging:

2 Likes