Formulu 1 si užívam viac než kedykoľvek predtým, vyhlásil Bottas | Magazín F1 - F1online.sk

Valtteri Bottas hovorí, že sezóna 2022 je pravdepodobne tá najpríjemnejšia, akú zatiaľ počas svojho pôsobenia v kráľovnej motoršportu zažil. Môže za to viacročná zmluva s Alfou Romeo, ako aj súperenie s viacerými tímami, čoho si v Mercedese veľmi neužil.

Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://f1online.sk/clanky/73699/formulu-1-si-uzivam-viac-nez-kedykolvek-predtym-vyhlasil-bottas

Lebo si slobodny konecne… si sam sebe pan na trati…konecne nosis vodu len sebe…

1 Like

Človek mu to aj dopraje štuplíkujednému😃 priznám neverila som, že ešte dokáže niečo, ale v tejto sezóne ide dobre, hlavne začiatok sezóny. Tak nech si túto slobodu užíva

Tiež to Valterimu prajem odísť z toxického prostredia vždy pomôže je fajn, že ho to nepohltilo ako Hamiltona.

2 Likes

Najsmutnejsie bolo ako Wolf s nim opakovane deklaroval spokojnost, usmevy, dakovania za pohary konstrukterov a tak. A vzdy v lete mu na stôl polozil len jednorocnu zmluvu. Kontinualne ho drzali v strese …

1 Like

Tak totovi neverí hádam ani vlastná matka :smiley:

V preklade: Moje nevyrazne vykony nie je velmi vidno pretoze v druhom aute sedi este vacsi babrak a ked to nahodou dam do top 10 tak je to cele o mne a vobec nie o aute.
Podla mojho nazoru keby v tom aute sedel Alonso s Oconom tak bojuju s McLarenom o 4. miesto rovnako ako teraz v Alpine.

1 Like