Ferrari potvrdilo príchod dvoch veľkých mien z Mercedesu. Tím posilnia Serra a D’Ambrosio | Magazín F1 - F1online.sk

…co je MAFRA?

babisovo zivotne dielo

Pekelná žumpa mediálního světa v ČR

1 Like

@Explorer @Jos_Verstappen děkuji za info, tyjo, něco šíleného :upside_down_face:

1 Like

V tomhle pripade je nebezpecna podle me ona.

Rozepisovat to nema moc cenu. Zni od ni velmi podobne argumenty, jako od zastancu bileho supremacismu, jen v opacnem gardu. Ze belostvi je neco jako socialni konstrukt a britove by se meli stydet ze kolonizovali Indii.

Stejne jako kdyz nekdo rekne ze neni rasista, protoze sice nema rad Romy, ale preci Romove patri k indoevropske rase, jako my, tak to neni rasismus.

Ale to zjednodusuji a muze to mit spoustu odstinu. A oni take akademici s oblibou meni vyzneni svych slov, maji tendence ke zmenam a relativizaci, ktere pozmnenuji vyznam vyroku, pokud se ten vyrok jevi neudrzitelny.

Kazdopadne, proti ni se samozrejme vzedme vlna bilych chytraku, kteri do toho tepou a vyhrozuji a uz to jede. Presne spirala. Je jedno z ktere strany to jde.

S tym nemozem suhlasit. Ten vyrok je otvorenie do akademickej debaty a ma nejaky pretext, ktory je uplne iny ako pretext nejakeho KKK privrzenca. iDnes z toho vysiel ako senzacie-chtivy platok rozduchavajuci nenavist. Vidim, ze im to vyslo. Je jednoducho nepripustne pre novinara odcitovat polovicu vyroku a uplne tym zmenit zmysel.

2 Likes

Necítíš se uboze srovnávat nemocné, postižené, nebo dokonce lidí po úraze viz Lauda s ubožákem, který se nechal znetvořit zcela dobrovolně s účelem se ukázat světu jak je zajímavý. Žádný jiný účel tahle úchylnost totiž nemá.

Co se týče syntetických koz, tak k těm jsem nikdy kladný vztah neměl, ani mě nikdy nelákalo se dívat na jizvy v této jinak tak nádherné oblasti ženského těla. Mimochodem jsem nějaký čas chodil s holkou, která měla po nucené zdravotní operaci jedno prso výrazně menší a zjizvené mnohem více, než po plastické operaci. Přesto mi to nijak nevadilo, ale naopak jsem byl rád, že ani taková rána osudu nic neukrojila z jejího života.

A když zajdu ještě do většího extrému, tak sám jsem po plastice. S oblibou si dělám srandu, že jsem na tom stejně jako baby.
Rozdíl je pouze v tom, že mám plastiku mitrální chlopně, která mi prdla v práci, což se zrůdě nikdy nestane. Mimochodem ještě před operaci jsem si v nemocnici domlouval zakázky, aby rehabilitace a návrat do života na plný úvazek proběhl co nejrychleji.
Když se mnou dělali po operaci zátěžové testy na kole, tak se mě ptali jestli jsem sportovec. Skromně jsem odpověděl, že né, že jsem pracující. :grin:
Dva měsíce po operaci jsem se vrátil do práce i když jsem nemusel a pojal ji jako nejlepší možný rehabilitační program. Dnes vím, že nic lepšího jsem nejen pro sebe, ale i pro lidstvo udělat nemohl.

Proto promiň, že kdybych se po narkóze probral vedle zrůdného Kena, tak by se mi z něj určitě udělalo špatně.

1 Like

Ano neshodneme se. Jeji tweet mel jediny ucel, provokovat. Tak to i Cambridge komentovala.

Vzdy rikam, kazdemu rasistovy. Vezmi ten vyrok a misto “Rom, nebo Arab, nebo Afroamerican” si dosad slovo “Cech, nebo beloch”.

Vezmi si jeji vyrok, vymen slovo “white” a nahrad ho slovem “black”. Jsme presvedcen, ze takovy vyrok jakehokoliv jejiho kolegy, by mel za nasledek okamzite ukonceni ucinkovani v Cambridge.

A nevedla by se pravdepodobne zadna diskuze o vyzneni, nebo zda to vytrhavame z kontextu nebo ne. Tyto vyroky jsou dle meho nepripustne.

Myslim ze priklady typu Rowling, nebo Deep, ukazuji, kam muze zajit tenhle zpusob mysleni a woke culture.

Holt se neshodneme.

1 Like

Vy jste je.bnutí.
Je race week btw.

vidis jak to ludi zaujima :smiley:

No tote je ale nieco ine. Mozme sa bavit o tom, ze jej tweet bol provokaciou. Ja vycitam, ze hned niekto snazivy to napasuje do kontextu ktory sa mu hodi. Ty si tu hned svihol temrin woke culture a uz sme pri tom, ze indicka woke culture predstavitelka hlasi, ze jej nezalezi na bielych zivotoch. bum… Pritom je to vedla jak ta jedla, ale hlavne, ze to pasuje do niekoho agendy.

V tom sa zhodneme, ze su to zbytocne provokacne tweety. Ona ma v kazdom pripade kapacitu odhadnut, kam to pojde a teda aj istu zodpovednost. Tam by mala smerovat kritika a nie hned nejake sibrinkovanie lacnymi floskulami.

1 Like

vsak sme tu zu jak rodina. a v rodine je kazdy druhy je.bnuty. kludne do vezmem na seba :wink:

5 Likes

Ne protoze nic takoveho nedelam. Tebe jsem se ptal, kde jsou ty hranice, na co se tva vnoucatka mohou divat.

Ale ty ano. Ty tu popisujes jak osklivost ohrozuje vychovu a vyvoj tvych vnoucatek. Citis se tedy uboze? Pokud ano, tak aspon neco. Aspon jiskricka lidskosti.

Kdyz jsme u Laudy, tak on sve postizeni utrpel vedomim riskem pri soutezeni, jehoz primarnim cilem bylo uspokojeni jeho vlastni soutezivosti.

A pred par lety jsem vedl podobnou diskuzi s nekym jako jsi ty. Ten se pro zmenu vyjadroval, ze kazdy kdo prijde k urazu timto vedomim riskovanim pri zabave ( v tom konkretnim pripade to bylo horolezectvi), by mel byt ponechan svemu osudu. Byl ti velmi podobny, taky porad mluvil o praci a jak cely zivot pracoval.

A tam jsem hajil cloveka, ze neni na nas abychom posuzovali co mu prinasi uspokojeni. A ze pokud neprekracuje zakon, meli bychom byt tolerantni.

A pokud by ses probudil vedle Kena a bylo ti z neho spatne? Proc ne. Nad tim bych se nepozastavil.

Nezajim me tvuj vkus a nehodlam se tu rozepisovat o tom jak si tak trosku oponujes v jizvach na damskych prsou. To je tva vec.

1 Like

Ano mozna ze argument woke culture nebyl uplne na miste. To je pravda.

Tvoje pracovitost te samozrejme slechti, to nechci v zadnem pripade snizovat. Preji ti at je tvuj zdravotni stav pro tebe co nejmensi prekazkou a at si uzijes krasna leta s vnoucatky.

A k tve fyzicke kondici ti blahopreji a samozrejme, ze dosahnout ji timto zpusobem (praci) je dozajista ten nejlepsi a nejzasluznejsi zpusob. :+1:

1 Like

A opat sme sa vratili k podstate - zi a nechaj zit. Nech si zije ako chce, dokym to nepropaguje, nesnazi sa z toho vytrieskat prachy, vyhody, alebo to nevnucuje inym. Lenze to sa tu deje. V skolach sa uz zacina tlacit do hlavy, ako mame tisic roznych rodov a pohlavi, podla toho, kto sa ako rano zobudi a ze uplne ok sa takto znetvorit, namiesto toho, aby sa ten clovek snazil liecit. Atd…

2 Likes

Kdysi se takovými zrůdami strašily děti v pohádkách. Jenže to byly smýšlené postavy, kdežto teď je z nich smutná realita.
Dodnes je třeba nahota do jisté míry pro děti tabu, kdežto na tohoto netvora žádné omezení neexistuje a média se neštítí ještě dělat této zrůdě reklamu.¨
Nechápu jak můžeš porovnávat sport s dobrovolným sebemrzačením? Ono sebemrzačení Kenovským způsobem nemá se sporem ani sportovním, pracovním nebo úrazem při dětské hře vůbec nic společného. A sebemrzačení je nepřirozené v celé živočišné i rostlinné říši zcela nepřirozené, takže můj názor není pouhým rozmarem, ale zcela přirozeným a správným pohledem, takže úchyláky musíš hledat v jiných vodách.

Sudis knihu podla obalu. Ten clovek by bol fakticky uplne rovnaky aky je teraz len by to na nom nebolo az tak vidno.

A popdle čeho jiného mám v tomto případě soudit, než podle obalu, když žádné jiné povahové rysy, nebo úsilí dokázat něco vlastními výkony neukázal.

to ale nie je pointa.