Ferrari po letnej prestávke predstaví novú štruktúru technického oddelenia | Magazín F1 - F1online.sk

V HK neziju a nikdy jsem nežil. :stuck_out_tongue::grin:

A nechci zpochybňovat tvoje dějepisné vzdělání, ale že by takové město bylo založeno až v 17 století, to se mi nezdá.

Ale budu tam. :stuck_out_tongue:

2 Likes

Plus mínus pár set let…

Podstata informace byla jinde :upside_down_face:

Když už tak přesně, ať jsme chytřejší :smiley:

K roku 1225 se poprvé v písemné listině (smlouvě) připomíná město (civitas) Hradec, nikoliv s přívlastkem Králové, který se objevuje až od 14. století. Tato písemná listina z roku 1225 je prvním nezpochybnitelným pramenným dokladem o existenci města.

1 Like

Tu ta musím zastaviť, ale veď sa predsa dvihli.

On snáď slúbil, že to aj udržia nejaký dlhší čas? :smiley:

1 Like

Pracovní smlouvy celý proces obrození hodně zdržují.
Příjdeš no nového týmu jako šéf a sám se potřebuješ trochu rozkoukat a poznat co je v týmu dobré a co špatné. Než se dostaneš do obrazu tak to trvá minimálně půl roku.

Teprve pak začneš rozdávat výpovědi a naberou platnost ve většině případů až za rok.
Pak bývá roční lhůta, prázdnin, kdy nesmí pracovat u konkurence. To platí i pro druhou stranu, proto se nedá tým přetvořit dříve než za dva roky.

A teprve až po těch dvou létech dokáže tým nabrat nový směr.

To vysvetluj alonsovi s jeho bajnym Mission#33 :grin:

1 Like

To je niečo ako Hamiltonove #Mission44? :sweat_smile:

  1. podium predsa :smile: asi ho vyhraje rovno v Atlantide

Jaj tak, ja som myslel, že chce vystriedať 33 tímov :smiley:

Alebo že chce byť ako jazdec s číslom #33 (predtým než bol #1). :orange_heart:

1 Like

bol spasitel az dovtedy nez im dal kosom a podpisal Astonu, odvtedy je vyhodeny babrak.

1 Like

Však tam určitě přijedu.
Pokusím se tě najít.
Budu hledat kozatýho 35cátníka s ananasem na hlavě. :slightly_smiling_face::+1:

3 Likes

Už mě bylo 40…
A nebudu tam :love_you_gesture:

AM je podle všeho blíž k podpisu Neweyho, než Ferrari. Dokonce i McL je ve hře. Jinak Ferrari má oznámit technickýho ředitele z Mercedesu, co je na garden leave

1 Like

Možné je všechno, ale kdo ve své kariéře nebyl ve Ferrari, jakoby nebyl.

1 Like

Bude to Newey, vravím vám. Pozrite sa na to z jeho stránky. Je to zrejme jeho posledné veľké angažmá v kariére. V McLarene už bol, nový tím už budoval (RB), takže Aston ho zaujímať moc nebude. Ja vám vravím, po ľudskej stránke - vybrali by ste si niečo iné? Vybrali by ste si nejaky Aston alebo McLaren, ked pričom jediné, čo Adrian vo svojej kariére ešte nedosiahol, je titul s Ferrari? Navyše s Hamiltonom. Chápete to? Ide sa prepisovať história. Tam sa buduje supertím a všetci pôjdu bomby, aby Lewis získal 8. titul a Newey bude moc rád pri tom.

Newey je s Ferrari už dohodnutý a oznámi sa to čo najskôr, ako sa to bude dať oznámiť. Všetko ostatné by mi prišlo absolutne nelogické a absurdné.

Mrzí ma to, ale musím nesúhlasiť. Tiež som to čítal, ale nedáva mi to logiku. Newey pôjde do Ferrari, toto nemôže dopadnúť inak. Nikto si nenechá ujsť prepisovanie histórie na najtradičnejšom voze celých dejín.

2 Likes

Toto som si myslel a takto to videl mesiace…
Stale mi to dava naj logiku a legacy, ale tie udajne rokovania a stretnutia s AM urcite nepodcenujem, tak uvidime :slight_smile:

Senna? :sweat_smile:

ja si nedovolim pisat take sebaiste vyjadrenia ako ty ale napada ma iny pohlad na vec.
ist do Ferrari do Talianska medzi talianov, ktori poriadne nevedia po anglicky a radsej by mali kolegu taliana ako brita?
dalsia vec je, ze podla mna Neweymu nejde o nejake rekordy alebo karierne triumfy, ktorymi sa bude chvalit, resp. ostatni ho budu za to ospevovat. On uz dosiahol a zazil vela. Podla mna to robi to pre zabavu, nie pre prestiz.
a na to nadvazuje dalsi argument a to ten, ze v Astone by mohol mat vacsiu volnost a teda zabavnejsiu pracu. Zaroven nebude musiet menit bydlisko.

na druhej strane do Ferrari sa da lahko zamilovat a ta laska je potom silna. + ten Hamilton no.

1 Like

No, tak pro Neweyho by dávalo smysl zůstávat v UK, ale uvidíme

2 Likes