Ferrari neľutuje, že nezlanárilo Hamiltona. Binotto je teraz spokojný | F1online.sk

Či už ste fanúšikom tohto tímu alebo nie, Ferrari je jednoducho klasika. A ponúkala sa vyslovene luxusná kombinácia talianskej Scuderie s britským pilotom Lewisom Hamiltonom. To sa nakoniec nepodarilo, avšak Taliani tento krok neľutujú.


Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://f1online.sk/clanky/20591/ferrari-nelutuje-ze-nezlanarilo-hamiltona-binotto-je-teraz-spokojny

Je dobře, že se Ferrari nepodařilo přetáhnout Hamiltona.Je lepší mít v týmu dva mladé talentované piloty, které Ferrari nestojí tolik,co jeden pilot, který je už jednou nohou v důchodu.Lewis by na přestup neměl ani odvahu, poněvadž potřebuje ke skvělým výsledkům megadominantní monopost.:wink:

jasne, ze karieru ukonci vo ferrari, potom nahradi Sainza, lebo mlady Mick sa do ferrari nedostane :slight_smile:

Súhlasím s tebou Tomáško, stredopolové tými nepotrebujú drahých a špičkových pilotov, o tom sa presvedčil aj Renault s Riciardom, že to neurobilo veľký rozdiel voči Hulkovi.

Tomáš fuk nechaj tak kto je Tomáš. No kľudne sa môže sať že Mclaren pôjde za Ferari a už budú pred nimi len Renault a Aston Martin a samozrejme Mercedes a Redbull, ale skôr by som povedal že preskočiť Renault by malo byť najjednoduchšie

To mi niečo hovorí, pripomína mi to sezónu 2019. Kde Ferari dalo dole Redbull ale ani napriek nelegálnemu motoru nestačilo na Mercedes. Už tu sa dalo tušiť keď nevedia ani poriadne podvádzať že vyhrabať sa odtiaľ kde sa dostali nebude také jednoduché, pozri sa kolko to trvalo Mclarenu kým sa stal tretím najlepším týmom.

Když se Ferrari pohybuje v šedé zóně, je to nelegální.:face_with_raised_eyebrow:Když tak činí Mercedes a ostatní, je vše v souladu s pravidly, že?:roll_eyes:

Počkaj, odpovedaj mi len z jedného účtu aby to bolo jednoduchšie. Neviem kde si prišiel na to že Mercedes nejak podvádza, ak máš pre to nejaký dôkaz určite ho pošli FIA oni nadržujú Ferrari určite sa na to pozrú aby odstránili súpera ktorého nevedia poraziť legálne. Zober si že minulý rok Ferrari podvádzalo a FIA nič uzatvorili dohodu, podľa mňa to bolo na odobratie všetkých bodov a mali skončiť posledný a bez peňazí, ale to by im nesmeli nadržiavať.

no uz aj analnik prisiel.

Mýliš si tými Mercedesu nič nedokázali to sú tie čierne autá, Ferrari to sú tie červené autá uzatvorilo s FIA dohodu ktorú nemôžu zverejniť a od vtedy jazdia o sekundu pomalšie lebo už nemajú nelegálny motor.