…a co tím ty hejtře Alonsa chceš říci? Že Alonsův talent či jezdecký um za to nikdy nestál? Nebo nerozumím tvému pointu.
Jen jsem trochu poškádlil.
Ještě jednou budeš vzpomínat jaká to byla zábava se kvůli Alonsovi kočkovat. ![]()
Z Alonsa se stane ekvivalent Joa Bidena v Bílém domě. Coming soon.
Prosím tě, Situs pořád vzpomíná na roky 2010 a 2012. Bude v nich i v roce 2050.
…vytáhl jsi to tady ty, ne já, takže si vystačíte. No tam za jeho dobré jezdecké výkony mohl teda taky jen ten španělský král Juan Carlos I? Využíváte jen toho že má teď v Astonu auto zcela na houno.
Právě jsem si přečetl článek, ve kterém se psalo, že když se zeptáš zaměstnanců na želví tým, tak jim zkazíš náladu. Ze zkušeností vím, že když zaměstnanci pracují bez nadšení a ještě ve strachu, tak jejích pracovní úsilí žádné zázraky nedokáže.
No a já si přečetl od tebe i Bretnixe někjolikrát (poslední 3 roky minimálně 50x) jak Alo končí. To je pechh,m že vám to furt nevychází co?
Já vidím, že s Astonem jezdí jakoby tam ani nebyl, takže si můžeš ještě nějakou desítku připsat. ![]()
Radši snad piš ty svoje plky filozofický a levičácký názory než “vtipy”. ![]()