Charles Leclerc pozitívne testovaný na koronavírus | F1online.sk

Sergio Pérez, Lance Stroll, Lewis Hamilton, Lando Norris a teraz Charles Leclerc. Koronavírus si vybral piateho pilota Formuly 1. Monacký pretekár v službách Ferrari sa k pozitívnemu testu priznal na sociálnych sieťach. Uviedol, že je v poriadku a má len mierne príznaky.


Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://f1online.sk/clanky/20620/charles-leclerc-pozitivne-testovany-na-koronavirus

To má za to, že nenosil rúško. :slight_smile:

Lepšie je si to odbiť teraz

Ano, lenže nakaziť sa potom môže aj na prvých pretekoch, zatiaľ nemá nik nič vyhrané. Heh… to mi pripomína staršie vyjadrenie Helmuta Marka aby sa Alex s Maxom nakazili pred sezónou aby boli fit počas sezóny :man_facepalming: :smiley:

1 Like

Navíc i při mírném nebo bezpříznakovém průběhu může covid poškodit důležité orgány a vyvolat dlouhodobé nebo dokonce trvalé následky. Koneckonců sestry Fialkovy přerušily závodění, protože se pořád necítí dostatečně fit. Snad teda budou všichni nakonec v pořádku.

2 Likes

Vidíš, to je zaujímavé. Minulý rok sa hovorilo, že jediný kto môže poraziť Hamiltona je Covid. Ochorel až keď získal titul, ale keď sa vrátil, tak ešte nebol fit. Neprajem mu nič zlé, ale kto vie, či už bude fit od začiatku tejto sezóny. Ak nie, tak by Bottas mohol získať dostatočný náskok, ktorý by už Hamilton nemusel dobehnúť.

LH aj keď nie je na limite je stále lepší ako VB. Skôr to môže ak by to bola pravda byť šanca pre RB.

Navyše LH momentálne zjavne drie ako kôň a zjavne sa cíti OK… Času dohnať to má dosť. Ale uznávam, že v aute je to samozrejme iné.

A a tým co to môže spôsobiť sa dá súhlasiť… U športovca to môže mať fatálne NÁSLEDKY aj keď to prekonal navonok úplne v pohode. Presne preto sa divím nezodpovednosti mnohých pilotov.
A úprimne ak by sa to stalo (hocičo z toho) bol by to posledný rok LH v F1.

Ja som bol pozitívny ešte v apríli. Moja polovička lekárka mala Covid v októbri a ja som ho už nedostal.
Tak že pozdravujem Marka :wink:

1 Like