Brown: Tvrdia, že to skopírovali vďaka fotografiám. Dnes už vieme, že je to blud | F1online.sk

DomovSprávyVýsledkyPilotiTímyKalendárPartneriLive

redakcia@f1online.skRSSZásady ochrany údajov© 2020 F1online.sk

Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://f1online.sk/clanky/7390/brown-tvrdia-ze-to-skopirovali-vdaka-fotografiam-dnes-uz-vieme-ze-je-to-blud

A čo teraz ďalej ? Bude nasledovať ďalší protest ? Alebo je to zbytočné už keď dostali varovanie…
A Mercedes tiež dostane varovanie alebo pokutu alebo aj jeho budú prešetrovať keď poskytol RP 6.1. niečo čo nemal.
Celé to ešte bude zaujimavé podľa mňa. Len aby to neskončilo že AT bude vyzerať ako RB, Haas a AR ako Ferrari ( aj keď tam neviem ci by si pomohli :sweat_smile::face_with_raised_eyebrow:) a Williams ako Mercedes. Najhoršie z tohto celého môže výjsť Renault a McLaren. Neverím žeby McLaren išiel kopírovať Mercedes. Myslím že sa Brown vyjadroval že keby len kopírujú nemôžu vyhrať titul, že musia prísť s niečím novým oni.

predsezonne testy su volne. testova mozu aj s nelegalnymi suciastkami.

Wolff začína byť dosť podráždený a ukazuje slabiny, z čisto politického hľadiska je to najlepšia príležitosť za celé roky, ako Mercedes oslabiť. A veru musím sa priznať, od Browna by som podobný predátorský inštinkt a priamy politický útok nečakal. McLaren na to ide veľmi šikovne, všetku “špinavú” robotu necháva na Renaulte a zároveň je hlasným kritikom, no urobil ešte krok alebo dva navyše a priamo naznačil, že účasť Mercedesu siaha oveľa hlbšie než sa všetkých snažia presvedčiť. Toto je pre mňa najdôležitejší zákulisný poznatok na celej doterajšej kauze.

Dúfam, že dotoho postupne začnú rípat aj ostatní neodoberatelia motorov Mercedes. Ferrari zjavne mlčí kôli džentlmenskej dohode (paradoxne im práca v tichosti v úzadí môže ešte aj pomôcť ) ale taká Alfa a hlavne Gunter sa dúfam tiež ozvú. Cyril je v tomto prípade naštastie dostatočne vychcaný čurák a nakoniec možno bude jeho nevyhadzov z Renaultu najväčším prínosom pre nadchádzajúcu éru F1. Hlavne by sa ale mali pozrieť aj na to, či neprebehli/neprebiehajú aj výmeny dát ohladne vývoja pre 2022 pretože som čoraz viac presvedčený o tom, že toto je dlhodobý plán (Totík + tatko STrollko ) a zdlhodobého hladiska by tým pádom nejaký smiešny trest ( priatelské potlapkanie po pleci zo strany FIA ) pre túto sezónu bol uplne nepodstatný