Brawn: Verstappen zmenil svoje vnútorné nastavenie | Magazín F1 - F1online.sk

Po úvodných troch podujatiach sezóny 2021 sa nám súboj o titul slušne rozbehol. Medzi Lewisom Hamiltonom a Maxom Verstappenom je to zatiaľ dosť tesné, no za kratší koniec povrazu momentálne ťahá holandský pretekár. Ross Brawn, výkonný riaditeľ Formuly 1 pre oblasť motoršportu, však ocenil zmenu prístupu z jeho strany.


Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://f1online.sk/clanky/28540/brawn-verstappen-zmenil-svoje-vnutorne-nastavenie

Hlavne sa zmenilo nastavenie auta, nie nejaké vnútorné nastavenie Crashstappena. S dominantnou károu sa predsa len jazdí o dosť lepšie a Brawn to vie snáď lepšie než ktokoľvek iný.

Ozaj by ma zaujimalo ci len trollujes alebo si fakt tak mimo. Jediny kto tu mal dominantne auto a kto bol protezovany tak bol a je Hamilton s Mercedesom. Tvrdit ze RB-Honda je dominantne auto chce fakt dobre vadny matros…

Max sa učí každým rokom na konci sezóny budeme múdrejší :slight_smile: ale uz dozrel to je iste na supertriedu

Ozýva sa ten najobjektívnejší s menom Mercedes je 1 🤦🤦🤦🤦…

1 Like

Anooo, budeme verit cloveku co ma nick Mercedes je 1 ze Mercedes nie je protezovany :smiley: :smiley: :smiley: Jediny kto tu ma klapky na ociach si ty. Taku podporu od vedenia ako ma Mercedes nemalo nikdy ani Ferrari a Hamiltona sa vsetci boja, lebo by kopal nozickami a vrieskal kade by chodil keby nedostal co chce, ze je to rasizmus…

1 Like