Brawn o Vettelovi najskôr pochyboval: Teraz je ako znovuzrodený | Magazín F1 - F1online.sk

Ano ,lenze ty si pisal ze je totalne strateny a neni tam ani naznak zlepsenia.A to bolo 3 zavody dozadu a s toho 2x ziskal ocenenie jazdec preteku.A podotykam ze v bodovani je po tych troch pretekoch pred jazdcami tvojimi favoritmi

1 Like

Jazdec preteku :face_with_hand_over_mouth:
No to je tak, ako ked dam ja hlasovat v krcme, ci chcu vecer kukat Matrix, alebo Starwars :rofl:

na rozdiel od teba to tvrdia taky co o f1 vedia viac ako ty.

Vzdy, vzdy je jazdcom, ten ktory bud na bedni nebyva a dostane sa tam, alebo niekto kto predbehne Hamiltona.
Na to netreba mat skolu :grin:

Uz prestan trepat kraviny.Perez obehol v priamom suboji Hamiltona a dlho ho drzal za sebou,Na bedni byva malo a nebol jazdec dna .

Lebo sa Vettel dostal na bednu a ten ma viac fanusikov plus fanusikovia ferrari…
Jednoduche pocty… pre niekoho :face_with_hand_over_mouth:

A ako je to mozne ze ma viac fanusikov?Podla teba je to slaby pilot ,taky nemavaju tolko fanusikov.Neni ani na socialnych sietach , a ani nedosiahol na titul s ferrari .Tak preco by mu maly davat najviac hlasov.Ved podla teba je slabsi ako Stroll,a je aj slabsi ako Perez.Ten predbehol Hamiltona a vyhral preteky, nemal teda on ziskat honor jazdec dna?

Ak chcs vrtat zajdi na azet do miestnosti nastrocni… ja ti tu nejdem kazdy dovod opisovat, zacal si jednou vecou a prejdes na ine…
Ak si myslis, ze je Perez lepsi ako Ham, bez do stavkovej a kludne si stav :slight_smile:
Je to tvoj nazor a mozes ho prezentovat dalej, je to na tvoje triko. To co som napisal o Vet, za tym si stojim. Tak isto, ako Ricciardo, ktory je tuto sezonu strateny poviem, ze je dobry pilot aj ked nema vysledky.

Viem sice ze ta na azet-e v miestnosti nastrocni najdem,ale tam sa kvoli tebe nebudem registrovat.Staci ze dristas tu.

1 Like