BBC: Právnici usilujú o skoršie uvoľnenie Adriana Neweyho | Magazín F1 - F1online.sk

Ty žiješ na dluh z kreditek jo? Tak to hodně vysvětluje :grinning:

sa spytaj kamosa jak sa zije s exe

1 Like

Nejsi můj kámoš, ale jak se ti žije s exekucemi a tímhle vystupováním, kde urážíš lidi, co neznáš? :slightly_smiling_face:

BOZE !!!

konecne si to pochopil, laska nebola opetovana, chapem, teraz si podrazdeny, ale cas zahoji kazdu ranu :slight_smile:

4 Likes

Neumíš odpovědět na otázku a místo toho řešíš tvé trauma z odmítnutí kamarádství?

jj urcite ti budem odpovedat na tie kktiny :smiley: mozes mi to napisat do spravy ako som uz zmienil, ale za spravy niesu peniazky, co :slight_smile:

Nechyta sa ani nahodou. :joy:

Brejličky se mu mlžily
Zato jedničky se mu množily
Dobře maloval, skvěle žaloval
Tenhle andílek, malej debílek

Holky ho nikdy nechtěly
Asi proto, že byl příliš nesmělý
Tak je nesnášel, třídní donášel
Ten náš debílek, pardon andílek

A tak životem šel tenhle tlustínek
Cestu mu vyšlapal jeho tatínek
Na drahej fráček malej odznáček
Haj,zlík od kosti co má rád sladkosti

4 Likes

aaaaaa na tento skvostny song som aj zabudol, ale do bodky to sedi hah :smiley:

2 Likes

Spineless takticky neodpovedal. :joy:

aj mlcat je odpoved :smiley:

2 Likes

To je ako ked sa chalan v celozivotnom friendzone uvedomi, ze cajka ho len vyuzivala, a potom pride nenavist a urazky. :joy:

no, ja som ta cajka, bohuzial :smiley:

2 Likes

Vážně jsi Čajka?
Kolik lidí se do Tebe vleze? :crazy_face:

GAZ 13 Čajka je ruský Rolls-Royce – Nyní je jeden zachovalý k mání u nás v ČR | Autojournal.cz

1 Like

dost na to aby sme mohli prist do bytu menit tapety a odist do hodiny :grin:

To nevím?
Už jsi někdy sundával tapety, které se lepily na holý panel?

naposledy ked ich stari rodicia sundavali, tak si tam pod nimi nasli aj “prekvapenie” od sudruhov, co mi spominali. na to som narazal, aj ked takito borci len tazko jazdili Cajkami :smiley:

Na štěnice už bylo po válce určitě hodně dlouho. Nebo je našli nedávno po návštěvě nějakého přistěhovalce? :spider: :grin:

no, stenice to boli, ale take tie so sluchatkom :smiley:

Ajťák který je instaloval určitě měl pořádné štěstí, že ho nechytli při montáži. :rofl:

ajtaci este neboli implementovani do perestrojky :smiley:

1 Like