BBC: Právnici usilujú o skoršie uvoľnenie Adriana Neweyho | Magazín F1 - F1online.sk

to je v pohode, kapacitu nemame vsetci rovnaku :+1:

Je to tak brutální, že tu sedí každej den a každej den tu píše to stejný :joy:

1 Like

Už aby si dostal ten azyl, takové tu potřebujeme. :+1:

1 Like

ja zijem v rovnakom meste ako ty uz 6 rokov a nevadim ti :slight_smile:

Klasika migrant, co tu poctivej bere práci a možnost bydlení, Okamuru na tebe

prerazil si dalsie dno, prezentujes sa tu ako tolerantny cloviecik, progresivny liberal, bojujes proti homofobom atd, a toto z teba vypadne :+1:

dalsi krok je uz len aziatov nazyvat Větvě, ale to ta spineless uz predbehol :+1:

viem, ze neni kazdy cech takyto primitivny xenofob, ale reprezentujete to solidne :slight_smile:

2 Likes

Co cakas od sikanovaneho chlapca s povolanim syn?

Toto patri do mojho piatkoveho pracovneho playlistu, ale vidim to tak, ze uz dnes mam piatok, dik. :pray:

1 Like

tu uz nejde nic cakat :smiley: u cechov to je z mojej skusenosti podelene na normalnych a primitivnych kromanoncov, co maju znicene zivoty exekuciami, ale zaroven vinia z toho vsetko naokolo … presne pre kromanoncov som bol vzdy madar, cobolak, migrant, atd :smiley:

Asi si neschopny, ked migrant ti dokaze zobrat pracu a byvanie v krajine, kde si ty doma a tym padom mas vyhodu. Ale to sme o tebe vedeli. Co by si len robil Honziku bez rodicov? :joy:

1 Like

Tvl, ta tvoje argumentace je někdy tak vtipná :grin:

1 Like

Jsem nečekal, že @Hedgehog nepochopí ani sarkasmus :grinning:

to by si ho prv musel ovladat, synacik :smiley:

Narodíl od tebe ho ovládám, prostě si zase nepochopil basic sarkasmus, běž radši koukat do dalšího monitoru

co je tohle za crying post?

Poznam. Raz som bol na prazskom projekte a niektori domaci kolegovci boli riadne kysly z toho, ze som mal vyssi plat (skills a senioritu uz samozrejme neriesili). A ked som odchadzal boli v strese z toho, ze im pripadne moja agenda. :joy:

1 Like

Nevím, proč tu furt vyplakáváš

Ještě, že ty nikdy se toho nechytáš, když Ježek řekne něco ironicky, tak ty se toho rozhodně nikdy nechytíš a nebereš to seriozně

1 Like

kolko mas za jeden post? ci je to na pocet slov? podla mna mas aj bonusy ked napises bez chyby slovo :smiley:

Neberu no, nemusel si to takhle zdůrazňovat