Alonso rozdelil každý tím na dve polovice, tvrdí Massa | Magazín F1 - F1online.sk

No to já taky ne, opravdu černá díra a po vstoupení na burzu jen mizí prachy všech kteří jsou je tam ochotní vrazit. A už je to jen na šejcích zdá se.

1 Like

Tak toto je dobre zdokumentovany incident z prostredia Mclarenu, nevidel som ze by to niekto niekedy spochybnoval :slight_smile:

V skratke 2007 keď získal titul Kimi tak ešte bojovali Hamilton a Alonso taktiež o ten titul a Hamiltonovi sa darilo viacej a už keď išlo do tuhého chcel si prikloniť viac mechanikov zo skvele garáže na svoju stranu coach motivovať tak im doniesol peniaze v obálkach Ron Dennis sa o tom dozvedel a nakazal vrátiť peniaze. V ten deň išli peniaze na charitu

jaa viem, to treba pisat @bob2

este si zabudol ze to za sebou nechalo nasratych mechanikov na McLaren, ktorym Ron Dennis “zobral peniaze.”

Tak tohle vam neverim panove :slight_smile:

Zaroven se rad necham presvedcit ze je tohle pravda, nenapada me jak by se vam to mohlo podarit.

Jen na okraj, kazdy pilot ma svoji skupinu mechaniku, jedine ze by podplatil tu od sveho kolegy aby mu semtam neco provedli na aute…

Prečítaj si knihu Mechanik od Priesleyho… krásne to tam rozoberá… celé ich súperenie a aj o tých peniazoch. Bolo to tam zábavné

Knizka se musi prodat, tomu rozumim. A kterym mechanikum chtel jakoze zaplatit, Hamiltonovym? Nebo to bylo v zertu, Alonso je srandista…

Jedine co me presvedci je video, kde bude sedet Dennis a povypravi mi o tom.

Tak doteraz to nikto nevyvrátil… ale chápem pochybnosti. Ale Ronovi sa moc nechcelo hovoriť ani o tých plánoch Ferrari a vieme ako to dopadlo…

Už si to presne nepamätám, čítal som to po anglicky nejakú dobu dozadu. Ale tuším dával peniaze celému tímu aby mal ich sympatie, rýchlejšie ho prezuli, jednoducho aby bol preferovaný jazdec

1 Like

Ale kvituji že nebylo uvedeno rozdělení od Alonsa třeba na čtvrtku a třičtvrtě :slightly_smiling_face:

Tak to nevim, ale napriklad Schumacher vyplacel na konci roku svym mechanikum bonusy.

Tak si precitaj knihu,ty neveriaci Tomas.:grinning:

Tak niečo v tom bude ale kto vie v akej miere. Ale keď si pozrieme je ho predošlé tímy podľa mňa asi ani jeden by ho nechcel naspäť navzdori jeho talentu a teraz sa zrejme zapísal aj na ďalšiu čiernu listinu a ani Alpin už nebude nikdy opcia pre Alonsa. Ja mám na Alonsa taký názor že je mizerný tímový hráč a málo kedy je ochotný dať tím do popredia miesto seba (proste veľké ego).
A medzi mladími to isté vidím ináč aj u Ocona čo podľa mňa veľmi pekne vidíme aj na trati medzi Alonsom a Oconom ale aj z čias keď boli s Perézom.
Som zvedavý ako to dopadne v druhej polovici sezóny v Alpine a samozrejme aj o rok v Astone