Alonso opäť hviezdil, ale proti McLarenu a Ferrari si neverí | Magazín F1 - F1online.sk

To mu změní život :grin:

1 Like

Neboj, však oni mu už na psychině nějaké prášky na spaní najdou. :crazy_face:

:face_with_open_eyes_and_hand_over_mouth:

AI ví o čem mluví :smiley:

Děsům je lepší předcházet, než později léčit následky. :wink:

1 Like

Pokud mám mluvit za sebe, tak ten kluk je hotovej. :green_heart:

Snad se tedy nedostal omylem do zázemí Alpine. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

V Alpine bych se snad vyděsil i já. :grin:

Alonso přiznává že si klade otázku zda příště bojovat ve sprintu po tom co ho tento incident stál 3 trestné body z jeho licence.

ved nech bojuje tak aby mu ich nezobrali

2 Likes

To někdy uplně nejde nebo to nevyjde, kontakty při tvrdé jízdě můžou přijít. Ale když kroužíš a vozíš jen to na co auto má, když má, je to jistější. Je jen otázka koho to pak bude bavit se na to koukat, protože výsledková listina ti prakticky řekne vše co se tam stalo.

malujes certa na zed

3 trestné body ve sprintu je blbost, pokud to nebyl likvidační úmyslný manévr. Navíc ani Alonso nedojel takže z toho netěžil. Je lepší nebojovat, ale počkat si až auto bude rychlejší. Chápu to.

1 Like

Jako by nebylo jedno jestli mu ty trestné b ody dají ve spintu, nebo v závodě. :grin:

Alonso sa kludne mohol zavesit na Sainza a jazdit s DRSkom za nim

mozno korelacia na onu osudnu brzdu na russela, kto vie. ja to beriem tak ako to je. rano som mal nervy na sainzovo vylucenie, dopadlo to jak to dopadlo.

nabuduce alonso moze branit beztrestne, alebo moze byt pri jeho suboji s niekym, udeleny trestny bod tomu druhemu, kto vie.

taka je F1, vies to lepsie ako ja urcite

1 Like

Mohl to zkoušet nebojovně, je to tak.

… soft - medium - medium, pls Fernando!

2 Likes

Sa vyznamenal Alonso v sprinte… Pokazil cely zavod Sainzovi a dostal slabeho Pereza na 3miesto…
Vedel, ze sa na svoju stratenu poziciu uz nema sancu dostat a riskoval prave proti svojmu krajanovi ? To teda riadne posral… nechce on nahodou Perezove miesto od buduceho roku, ked tak dmtne odstavil zo zavodu Sainza ? To mi naozaj, ako povedal Ejzleje pripomenulo VerDIVIAKstajl… :face_vomiting:

Tak Pirelli zvýšilo tlaky, to pro Aston myslím není dobrá zpráva kvůli degradaci, naopak RedBull a Ferrari z toho nejspíše budou těžit, tam maj pneu nejvíce pod kontrolou.