Alonso čakal 2675 dní: Premýšľal som, či sa ešte dostanem na pódium | Magazín F1 - F1online.sk

Veľká cena Maďarska 2014 a Veľká cena Kataru 2021. Čakanie Fernanda Alonsa na ďalšie pódium vo Formule 1 trvalo presne 2675 dní. Z dvojnásobného šampióna bola cítiť úľava. Nevyťažil pritom z nepredvídateľných okolností, ako mnohí pred ním, ktorí sa „na bedňu“ dostali s priemerným autom.


Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://f1online.sk/clanky/49207/alonso-cakal-2675-dni-premyslal-som-ci-sa-este-dostanem-na-podium

Já se z toho nemůžu vzpamatovat, naprostá paráda :heart_eyes: Už jsme to tu zapili. Neskutečný moment po tolika letech. Už na startu z 3 místa jsem začal věřit, je to tady :+1:

5 Likes

Gratulujem Fernandovi. Ako som už písal, väčšiu radosť mi tento rok urobil iba McLaren na Monze. Verím, že Alpine bude budúci rok konkurencie schopný a Fernando sa na stupne ešte pozrie.

2 Likes

Snáď nebolo posledné. Alpine ako tím takú rýchlosť asi nebude mať v budúcej sezóne, ale keď sa niečo nepredvídateľné prihodí, všeličo je možné. Táto aj minula sezóna je dôkazom.

1 Like

Som rád za Fernanda neveril som, že to dotiahne do konca a skoro som zinfarktoval ked ho Schummacher skoro zoťal.

1 Like

Toto vyjadrenie dal pred par dnami :slight_smile: ani netusil, ako sa myli :slight_smile:

3 Likes

Presne tak, ešte som to aj posielal kamarátovi s tým, že toto ma zabolelo. :smiley: A pozrime sa, Alonso je späť!

1 Like

Preco myslis, ze nebudu mat rychlost? Zacina sa prakticky od nuly.

Ten Mick mi robí čoraz viac vrások na čele. Už v USA tam šaškoval pred Verstappenom a teraz skoro pokazil preteky Alonsovi. :smiley:

2 Likes

To teda… a ani ho neprešetrovali za nebezpečné vrátenie sa na trať… nechápem

3 Likes

Celé Alpine bylo v překvapivě dobré formě a Alonso klasa. Myslím že očekávání na příští rok se zvyšuje. U Alonsa taky, stále ďábel na trati. Gratulace k pódiu, zasloužené :wink:

2 Likes

Cakal som tvoj nejaky koment :smiley:
Jaaj, to je pocit. Uloha na tento rok splnena. A to ze bol hore s Hamiltonom a Maxom ma tiez velmi tesi.
Ked Bottas dostal defekt, hm, hovorim si, mala sanca, ze dostane aj Perez alebo Max :slight_smile: Asi to tretie je fuč. …Perez v boxoch? Perez v boxoch!!! Dnesny pocit som zazil naposledy asi v roku 2012. Krása.

1 Like

A já myslím že by Alonso dal Péreze i kdyby do těch boxu nezajel, on začínal Pérez vadnout a Alonso pak ukázal že v pneumatikách toho měl ještě dost. Ale v tu chvíli jsem si říkal že i 4 místo by bylo dobrý :muscle:

Z toho Micka jsem měl ale hrůzu, to jsem myslel že mě klepne.

Je pravda, ze zacal sa pomaly priblizovat k Perezovi. Videl som to.
Otazka, keby s nim bojuje nejakych 4-5 kol, ako by vydrzali pneu do konca.
Bolo by to este krajsie tretie miesto, ale hlavne, ze mame toto. Super.